Aretoak 2015ean itxi ziren

 

Egindako erakusketak:

 

2014

 

 

     

AZPIMAGARRIAK

    BESTE ERAKUSKETAK
jcbpasada terryoneillaurreko  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
2014ko abenduaren 16tik 2015eko urtarrilaren 6era

 

IÑAKI EPELDE-NISA GOIBURU. Ekialde-Mendebalde

2014ko urriaren 31tikabenduaren 7ra 

 

XVII  ALTZARIEN DISEINU LEHIAKETA DONOSTIA HIRIA

2014ko azaroaren 4tik abenduaren 7ra

 

JESÚS MANSÉ. Izotzezko borondatea

2014ko abuztuaren 5etik irailaren 7ra

 

Mª JOSÉ CARRÈRE
2014ko ekainaren 20tik uztailaren 27ra

 

EFE. 75 urte argazkitan
2014ko maiatzaren 27tik ekainaren 15era

JULIO CARO BAROJA

Mendeurrena (1914-2014)

2014ko azaroaren 18tik 2015eko urtarrilaren 6ra 
TERRY O'NEILL

Kondairen aurpegia

2014ko irailaren 16tik urriaren 26ra 
 

 

   
soberonpasada aldasoropasadas  

PILAR SOBERÓN

Dissolutio

2014ko martxoaren 27etik maiatzaren 18ra

BAKARTXO ANIZ ALDASORO

Natura bizia
2014ko urtarrilaren 16tik martxoaren 2ra

   
       
2013
  
AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
     

 

bielsapasada munoapasada  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
2013ko abenduaren 12tik 2014ko urtarrilaren 5era

 

HITZAREN ITZALAK
2013ko urriaren 24tik abenduaren 1era

 

EMILIA ENRIQUEZ. Iraganeren oihartzunak
2013ko urriaren 24tik abenduaren 1era

 

ARANTZA GABINO. Teknika mistoa eta grabatua
2013ko urriaren 24tik abenduaren 1era

 

JOSE JAVIER PI CHEVROT. 1813ko hondamendi aurreko Donostia Gogoratuz
2013ko abuztuaren 30etik urriaren 13ra

 

IKER VALLE
2013ko apirilaren 18tik maiatzaren 19ra

 

ÁLVARO LEDESMA. Humano Matérea
2013ko apirilaren 18tik maiatzaren 19ra

 

COVADONGA VALDÉS MORÉ. Leihoak
2013Kko martxoaren 7tik apirilaren 7ra

 

REAL SOCIEDAD FUNDAZIOA. Emakumeak txuri urdinez
2013ko urtarrilaren 17tik otsailaren 24ra 

 

ONCE-REN XII. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA. Ilusioak bakarra egiten gaitu
2013ko urtarrilaren 17tik otsailaren 24ra

 

NATURAREN ARGAZKILARIAK 2013
2013ko urtarrilaren 17tik otsailaren 24ra

JOSE MANUEL BIELSA

Arkitekturak-Donostia
2013ko abuztuaren 30etik urriaren 13ra

HIRIBURU BATEN ERAIKUTNZA

Rafael Munoa Roiz argazki funtsa. Kutxateka
2013ko abuztuaren 30etik urriaren 13ra
 

2013romanticos

2013 carmen maura

 

GIPUZKOAKO PINTORE ERROMANTIKOAK

2013 maiatzaren 31tik abuztuaren 18ra

CARMEN MAURA

1975 - 2013
2013Kko martxoaren 7tik apirilaren 7ra

 
       

2012

 

AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
       
2012 gernika 2012manray  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
2012ko abenduaren 14tik 2013ko urtarrilaren 6ra

 

KUTXA KULTUR KOMIKIA 2012
2012ko abenduaren 14tik 2013ko urtarrilaren 6ra

 

XVI "DONOSTIA HIRIA" ALTZARIEN DISEINU LEHIAKETA
2012ko azaroaren 8tik abenduaren 9ra

 

VICENTE AMEZTOY. Askatasunaren prezioa
2012ko irailaren 18tik urriaren 28ra
    
OROIMENAREN BIZILEKU. Argazki erakusketa
2012ko irailaren 18tik urriaren 28ra
 
JUNCAL AGUIRRE
2012ko apirilaren 19tik maiatzaren 27ra
 
PELEX. JOSE LUIS ELEXPE. Hotsez hots
2012ko apirilaren 19tik maiatzaren 27ra
 
ONCE-REN XI. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA
2012ko apirilaren 19tik maiatzaren 27ra

 

ARTEA OINEZ 2012
2012ko ekainaren 7tik uztailaren 8ra
 
MEDICUS MUNDI GIPUZKOA 2012. Argazki erakusketa
2012ko ekainaren 7tik uztailaren 8ra
 
CATALINA DE ERAUSO ARTE ELKARTEA 2012
2012ko ekainaren 7tik uztailaren 8ra

 

EUSKAL KERAMIKAGILE GARAIKIDEAK. Hurbiletik
2012ko martxoak 8tik apirilaren 8ra
 
LUIS ROJO. Burdina eta herdoila
2012ko martxoak 8tik apirilaren 8ra
 
HILARIO URQUIA
2012ko martxoak 8tik apirilaren 8ra

 

RAFAEL SAINZ DE MURIETA
2012ko urtarrilaren 19tik otsailaren 26ra

ANGEL SANDIMAS

GERNIKA. Mihisetik pantailara
2012ko azaroaren 8tik abenduaren 9ra

 

MAN RAY

Amets bat. Objetuetatik pertsonengana
2012ko azaroaren 8tik abenduaren 9ra

 

 
2013ARTETA 2012 animales  

FÉLIX ARTETA ERRASTI (1890-1986)

Marrazkilaria eta umorista
2012ko abuztuaren 8tik irailaren 9ra

NATURAREN ARGAZKILARIAK 2012
2012ko urtarrilaren 19tik otsailaren 26ra

 
     
       

2011

 

AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
       
2011eulate 2011balenciaga  

ARTEA OINEZ 2011
2011ko uztailaren 15etik 31era
 
MIKEL AZPILLAGA
2011ko uztailaren 15etik 31era

 

FORTUNA, 100 URTE KIROLEAN
2011ko maiatzaren 12tik ekainaren 5era
 
FRIEDRICH-MACKE SUITEAK
2011ko maiatzaren 12tik ekainaren 5era

 

XABI OTERO. Oihan hegalean
2011ko apirilaren 7tik maiatzaren 8ra

 

ASTIAZARAN, ESNAOLA, MENDIZABAL, URBIETA
2011ko martxoak 18tik apirilaren 3ra
 
JAVIER SAGARZAZU
2011ko martxoak 18tik apirilaren 3ra
 
JUAN CARLOS PIKABEA
2011ko martxoak 18tik apirilaren 3ra

 

ONCE-REN X. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA
2011ko otsailaren 3tik 13ra
 
AGIRRE LEHENDAKARIA ETA HAREN GOBERNUAK
2011ko otsailaren 17tik martxoaren 13ra
 
ENRIQUE OCHOTORENA
2011ko otsailaren 17tik martxoaren 13ra

 

ELVIRA BANDRES
2011ko urtarrilaren 14tik 30era

 

NATURAREN ARGAZKILARIAK 2011
2011ko urtarrilaren 14tik otsailaren 13ra

XABIER ÁLVAREZ DE EULATE

2011ko azaroaren 11tik abenduaren 11era

BALENTZIAGA ARGIAN ETA ARGIAN ETA SAKONEAN

Outumuro-ren argazkiak
2011ko iraialaren 16tik urriaren 16ra

 
2011olaeta 2011antonioteiza  

OLAETA BALLETAK

Amets baten koreografia

2011ko abuztuaren 5etik irailaren 11era

ANTONIO OTEIZA

Gizakiez eta santuez
2011ko ekainaren 10etik uztailaren 10era

 
    

2010

 

AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
       
2010amarica 2010koch  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
2010eko abenduaren 17tik 2011ko urtarrilaren 9ra

 

ATZEGI. 50 urte imajinatzen
2010eko abenduaren 17tik 2011ko urtarrilaren 9ra

 

XV "DONOSTIA HIRIA" ALTZARIEN DISEINU LEHIAKETA
2010eko urriaren 1etik azaroaren 1era

 

KERAMIKA POT
2010eko urriaren 16tik azaroaren 1era
 
ELPUENTEA. Vivere
2010eko urriaren 16tik azaroaren 1era

 

ARTEA OINEZ 10. Munduz Mundu
2010eko uztailaren 2tik 25era

 

IÑIGO ARREGI
2010eko ekainaren 11tik 27ra
 
CATALINA DE ERAUSO ARTE ELKARTEA
2010eko ekainaren 11tik 27ra
 
malAIRE. KINSHASARA BIDAIA 2009
2010eko ekainaren 11tik 27ra

 

JUAN RAMÓN LLAVORI. Peregrinatio
2010eko maiatzaren 20tik ekainaren 6ra
 
DONOSTIA OSPITALEA. 50 URTE
2010eko maiatzaren 20tik ekainaren 6ra

 

CARLOS JIMÉNEZ GOYA. Kostako koloreak
2010eko apirilaren 29tik maiatzaren 16ra
 
MARISOL YABEN. Euskal Herria irudietan
2010eko apirilaren 29tik maiatzaren 16ra
 
LAURA ESTEVE
2010eko apirilaren 29tik ekaianren 16ra
 

CARMEN URCOLA. Debussy. Preludioak
2010eko otsailaren 18tik martxoaren 10era

 

GIPUZKOAKO ARTE ELKARTEA. 60 Urteurrena
2010eko otsailaren 18tik martxoaren 10era
 

ONCE-REN IX. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA. Guztientzako mundua, ezintasunak gaindituz
2010eko otsailaren 3tik 14era

 

JUAN MARI ARRIZABALAGA. Beste begirada bat
2010eko urtarrilaren 13tik 31era

 

NATURAREN ARGAZKILARIAK 2010
2010eko urtarrilaren 13tik otsailaren 14era

FERNANDO DE AMÁRICA 1866-1956
Del 10 de noviembre al 8 de diciembre de 2010

HARRAPATUTAKO UNEAK

Sigfrido Koch Arrutiren omenez
Del 11 de septiembre al 12 de octubre

 
2010santelmo 2010comestible  

SAN TELMO MUSEOA

Zatoz ezagutzera (museoaren berrikuntza)
2010eko abuztuaren 7tik irailaren 5era

HUTSAREN ISILTASUNA

Jateko moduko mundu baten ikuspegiak
Del 2 al 25 de julio de 2010

 
2010alberdi 2010juliaotxoa  

JOXE ALBERDI. "BURRUNTXALI" 1922-2008
2010eko martxoaren 18tik apirilaren 25era

JULIA OTXOA

Ibiltariaren liburutegia
2010eko otsailaren 18tik martxoaren 10era

 

 
 

2009

 

AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
       
2009maeztu 2009pacogomez  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa 
2009ko abenduaren 18tik 2010eko urtarrilaren 6ra

 

RAMÓN ROTETA. Barrena hustuz
2009ko urriaren 9tik 25era
 
AFRIKAKO ARGAZKILARIAK / 2009a GORILEN NAZIOARTEKO URTEA 
2009ko urriaren 9tik 25era

 

INDARRETIK KEMENERA. Argazki erakusketa
2009ko urriaren 9tik 25era

 

FISAHARA HELBURUA
2009ko irailaren 11tik urriaren 4ra
 
MANUEL CHARLÓN. Yavi eh didi. Uraren bidea
2009ko irailaren 11tik urriaren 4ra

 

ELISENDA PONS. Begiak Boliviari so
2009ko uztailaren 3tik 19ra
 
PEDRO USABIAGA. Jaun Txuri Urdinak
2009ko uztailaren 3tik 19ra
 
ALBERTO RODRIGUEZ. Ostertzak Zabalduz
2009ko uztailaren 3tik 19ra

 
ARTEA OINEZ 09
2009ko ekainaren 5etik 28ra

 

XABIER OBESO
2009ko maiatzaren 14tik 31era
 
JUAN JOSÉ GARAY
2009ko maiatzaren 14tik 31era

 

FRANCISCO HERNÁNDEZ
2009ko maiatzaren 14tik 31era

VALENTIN ARANA EZKURRA
2009ko apirilaren 23tik maiatzaren 10era

 

IDOIA NEVES. Atzera begira
2009ko otsailaren 20tik martxoaren 8ra
 
CRISTINA E. MENDILUZEA ATENZA. Paisaiak eta aurpegiak
2009ko otsailaren 20tik martxoaren 8ra
 
MARTA ASTRAIN. Beti hor
2009ko otsailaren 20tik martxoaren 8ra

 

JOSE RAMON SALSAMENDI
2009ko urtarrilaren 14tik otsailaren 1era

 
ONCE-REN VIII. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA. Berdintasunean desberdinak
2009ko otsailaren 5etik 15era

GUSTAVO DE MAEZTU 1887-1947

Gustavo de Maeztu Museoaren Bilduma
2009ko urriaren 30etik abenduaren 13ra

PACO GOMEZ

Donostia Udan

2009ko irailaren 11tik urriaren 4ra

 
2009topic 2009fotografia  

TOPic, Txontxongilo mundua
2009ko uztailaren 24tik irailaren 6ra

EUSKAL HERRIKO ARGAZKILARI TALDEEN ELKARTEA

36 urte Euskal argazkigintzaren alde
2009ko apirilaren 23tik maiatzaren 10era

 
2009olave 2009animales  
JACINTO OLAVE 1877-1957
2009ko martxoaren 13tik apirilaren 19era
NATURAREN ARGAZKILARIAK 2009
2009ko urtarrilaren 14tik otsailaren 15era
 
       

2008

 

AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
       
2008echague 2008usabiaga  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
2008ko abenduaren 16tik 2008ko urtarrilaren 6ra

 

XIV "DONOSTIA HIRIA" ALTZARIEN DISEINU LEHIAKETA

2008ko urriaren 10etik 26ra
 
GIPUZKOAKO OZEANOGRAFIA ELKARTEAREN 100. URTEURRENA. GEOren Historia eta Untzi Modelismoaren Atala
2008ko urriaren 10etik 26ra


J. R. LLAVORI ETA MEDICUSMUNDI GIPUZKOA. Begiraden bidez 
2008ko irailaren 18tik urriaren 5era
 
ZARAUZKO ARTISTAK OTEIZARI
2008ko irailaren 18tik urriaren 5era

KOSTA BAT, LAU BEGIRADA. Argazki erakusketa
2008ko uztailaren 3tik abuztuaren 3ra
 
ANDRES DE URDANETA (1508-1568)
2008ko uztailaren 3tik abuztuaren 3ra

 

ASKATASUNAREN HIRIBIDEA 17, IBAÑEZ ETA GARCIA
2008ko ekainaren 13tik 29ra

 
ROSE MARIE STINUS
2008ko ekainaren 13tik 29ra
 
CATALINA DE ERAUSO ARTE ELKARTEA. Sutan
2008ko ekainaren 13tik 29ra

 

LOUIS PEREZ
2008ko maiatzaren 23tik ekainaren 8ra 

 

MARIA JOSE ALTOLAGUIRRE
2008ko maiatzaren 23tik ekainaren 8ra

 

EVA LÓPEZ. Piezak eta klabeak
2008ko otsailaren 14tik martxoaren 2ra
 
MAMEN ARRUTI. Natura nere ingurunean
2008ko otsailaren 14tik martxoaren 2ra

CRISTINA GUERRERO. Antzekotasunak
2008ko otsailaren 14tik martxoaren 2ra
 

ONCE-REN VII. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA.Denontzako mundua, ezintasunak gaindituz
2008ko urtarrilaren 30etik otsailaren 10era

 

NATURAREN ARGAZKILARIAK 2008
2008ko urtarrilaren 30etik otsailaren 10era

 

EDUARDO M. SALDAÑA
2008ko urtarrilaren 11tik 27ra

ANTONIO ORTIZ DE ECHAGÜE 1883-1942

Margolari kosmopolita
2008ko urriaren 31tik abenduaren 8ra

PEDRO USABIAGA

8 1/2
2008ko irailaren 17tik urriaren 5era

 
2008mendizabal 2008sarasantos  

ANTON MENDIZABAL

SOINUAK SOIN. Entzungarria ikusgarri
2008ko abuztuaren 9tik irailaren 14era

SARA SANTOS

Begirada bat biluziari
2008ko maiatzaren 23tik ekainaren 8ra

 
2008lamia 2008coleccion  

LAMIA

Larru unkitua
2008ko apirilaren 18tik maiatzaren 18ra

BILDUMA DINAMIKOA 2005-2007

Kutxaren Arte-Ondareak egindako azken eskurapenak
2008ko martxoaren 7tik apirilaren 13ra

 
       

2007

 

AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
     
2007olasagasti 2007aitor  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
2007ko abenduaren 15etik 2008ko urtarrilaren 6ra

 

MENSU
2007ko urriaren 5etik 21era
 
EMILIO VARELA FROJÁN. Maskara eta kantua
2007ko urriaren 5etik 21era

 

BENITO PAJARES. Munduko emakumeak
2007ko irailaren 14tik 30era
 
JUAN BERRAONDO
2007ko irailaren 14tik 30era

 

TERESA HERRERA. Geografiaren zoria
2007ko ekainaren 22tik uztailaren 8ra
 
PEDRO SEGUROLA
2007ko ekainaren 22tik uztailaren 8ra
 
PURI LETE
2007ko ekainaren 22tik uztailaren 8ra

 

J.M. ISASA
2007ko martxoaren 30etik apirilaren 15era
 
ONCE-REN VI. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA
2007ko martxoaren 30etik apirilaren 15era
 
MERCEDES SÁNCHEZ-AGUSTINO "CHUNETA". Bilaketa: Bilatze ekintza

2007ko martxoaren 30etik apirilaren 15era

 

CARMEN ANDONEGI
2007ko martxoaren 8tik 25era

 
ELENA URANGA
2007ko martxoaren 8tik 25era
 
SUSANA ELÍAS
2007ko martxoaren 8tik 25era

 

CARLOS BIZCARRONDO. Natura eta bakea
2007ko otsailaren 9tik martxoaren 1era
 
JAVIER CHOCARRO
2007ko otsailaren 9tik martxoaren 1era
 
TXABI SAGARZAZU ETA AGUSTIN TIFE
2007ko otsailaren 9tik martxoaren 1era

 

NATURAREN ARGAZKILARIAK 2007
2007ko urtarrilaren 12tik otsailaren 4ra

JESUS OLASAGASTI 1907-1955
2007ko urriaren 30etik abenduaren 9ra

AITTOR RUIZ DE EGUINO

Adarraren magaletik
2007ko urriaren 5etik 21era

 

 
2007rabal 2007deba  

PACO RABAL

Aktorea eta gizona
2007ko irailaren 20tik 30era

DEBAKO ARTE ESKOLAK 25 URTE
2007ko uztailaren 25etik irailaren 9ra

 
2007ribera 2007bielsa  

CARLOS RIBERA

Bere ekarpena arteari
2007ko maiatzaren 24tik ekainaren 17ra

 

JOSÉ MANUEL BIELSA

Begirada elkarbanatua
2007ko apirilaren 21etik maiatzaren 13ra

 
       

2006

 

AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
       
2006mendizabal 2006picasso  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
2006ko abenduaren 19tik 2007ko urtarrilaren 7ra
 
HONDAREINMODELISMOA
2006ko abenduaren 19tik 2007ko urtarrilaren 7ra

 
XIII "DONOSTIA HIRIA" ALTZARIEN DISEINU LEHIAKETA

2006ko irailaren 29tik urriaren 22ra

 

 

CARMEN CALVO DE ORÍO / SOLE GARCÍA / MARILEN ITURRIOZ

2006ko irailaren 29tik urriaren 22ra

 

JOSEMARI ALEMÁN AMUNDARAIN. Gipuzkrónikas 95/05
2006ko urtarrilaren 19tik otsailaren 26ra

 

XI ITSASONTZI ERAKUSKETA
2006ko irailaren 8tik urriaren 15era

 

ALFONSO SÁNCHEZ PARDO
2006ko irailaren 8tik urriaren 15era
 
IÑAKI RIVIÈRE
2006ko irailaren 8tik urriaren 15era

 

ONCE-REN V. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA. Mundua guztiontzat, minusbaliotasunak gainditzea
2006ko ekainaren 9tik 25era

 

EHUko ARTE ONDAREA. 25 URTE. DONOSTIAKO UDAKO KURTSOAK

2006ko ekainaren 9tik 25era


JUAN RAMÓN LLAVORY ETA MEDICUS MUNDI. Ontzi pitzatua
2006ko ekainaren 16tik uztailaren 9ra

 

ESTHER GALARZA. Harmonia disonantea
2006ko maiatzaren 17tik ekainaren 4ra
 
CATALINA DE ERAUSO ARTE ELKARTEA. Gure paleten koloreak
2006ko maiatzaren 17tik ekainaren 4ra

 

AEPECT. Antartida
2006ko martxoaren 3tik 26ra

 

ELADIO JIMENO
2006ko martxoaren 3tik 26ra
 
VICTORIA MONTOLIVO
2006ko martxoaren 3tik 26ra

 

XABIER ARRIBAS
2006ko otsailaren 10etik 26ra
 
IÑIGO ARZAC VERSGA. Atalasean

2006ko otsailaren 10etik 26ra

 

RICARDO ARENOSA
2006ko urtarrilaren 19tik otsailaren 5era

 

JOKIN LENIZ
2006ko urtarrilaren 19tik otsailaren 5era

 

JOSEMARI ALEMÁN AMUNDARAIN. Gipuzkronikas 95/25

2006ko urtarrilaren 19tik otsailaren 5era

TOMÁS HERNÁNDEZ MENDIZABAL

Pintura eta eskultura. 1961-2006
2006ko urriaren 27tik abenduaren 10era

PICASSO

Materiarekin hizketan

2006ko uztailaren 21tik irailaren 3ra

 

2006urdanpilleta

2006fotografos  

JOSÉ LUIS URDAPILLETA

Azken 30 urteotakoa
2006ko maiatzaren 17tik ekainaren 11era

ARGAZKILARI ETA BIDAIARIAK

Euskal Herria. 1854-1925
2006ko apirilaren 3tik maiatzaren 7ra

 
       

2005

 

AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
   
2005llorens 2005mariearena  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
2005eko abenduaren 16tik 2006ko urtarrilaren 8ra

 

SÁEZ DE VICUÑA
2005eko urriaren 15etik azaroaren 1era
 
FERNANDO ARENAZA. Hankaz Gora
2005eko urriaren 15etik azaroaren 1era
 
PILAR ÁLAVA
2005eko urriaren 15etik azaroaren 1era

 

OSCAR BARRERA. Nire oroimeneko basoa
2005eko irailaren 16tik urriaren 9ra
 
JUAN URANGA. Donostia 1904-2001
2005eko irailaren 16tik urriaren 9ra

 

ANSELMO ELIZALDE
2005eko abuztuaren 26tik irailaren 11ra
 
CORO MACHIMBARRENA
2005eko abuztuaren 26tik irailaren 11ra
 
MILA SALUSTIANO / JAVIER MADINA
2005eko abuztuaren 26tik irailaren 11ra

 

RAFA SERRAS URIA
2005eko ekainaren 3tik 26ra
 
URKO UGARTE
2005eko ekainaren 3tik 26ra

 

PILAR CALONGE
2005eko ekainaren 3tik 26ra

 

IZASKUN ORTIZ. Zeruaren opariak
2005eko maiatzaren 7tik 29ra
 
SOLEDAD ARTOLA
2005eko maiatzaren 7tik 29ra
 
MANUEL ROMERO
2005eko maiatzaren 7tik 29ra

 

ISABEL SANZ
2005eko apirilaren 15etik maiatzaren 2ra
 
JESÚS QUIJANO
2005eko apirilaren 15etik maiatzaren 2ra

 

BLANCA VILLANUEVA. Afrikako basamortua
2005eko otsailaren 25etik martxoaren 13ra
 
ONCE-REN IV. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA. Mundua guztiontzat, minusbaliotasunak gainditzea
2005eko otsailaren 25etik martxoaren 13ra
 
MANUEL ARRETXE
2005eko otsailaren 25etik martxoaren 13ra

 

MICHEL RAMOS. Anaren ametsa
2005eko urtarrilaren 28tik otsailaren 20ra

 
FERMÓN GOROSABEL
2005eko urtarrilaren 28tik otsailaren 20ra
 
ASOCIACIÓN FOTOGRÁFICA DE GIPUZKOA. EUne errepikaezin horiek... zure kamara eta zu
2005eko urtarrilaren 28tik otsailaren 20ra

JORDI LLORENS ESTAPÉ

Begirada baten xalotasuna
2005eko abenduaren 16tik 2006ko urtarrilaren 8ra

ASCENSIO MARTIARENA 1883-1966
Erretratuak eta hiri-paisaiak
2005eko azaroaren 11tik abenduaren 11era
 
2005mamenarruti 2005reuters  

MAMEN ARRUTI

Kosmogonia
2005eko irailaren 16tik urriaren 9ra

REUTERS
Munduko irudiak denbora errealean

2005eko uztailaren 8tik abuztuaren 21era

 
2005fotos 2005coelccin  

MEDICUS MUNDI
Munduko emakumeak aurrea aurre. Osasunari eta sexu ugaltze-eskubideari begirada
2005eko apirilaren 15etik maiatzaren 2ra

BILDUMA DINAMIKOA 2003-2004

Kutxaren Arte-Ondareak egindako azken eskurapenak
2005eko martxoaren 18tik apirilaren 10era

 
       

2004

 

AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
       
2004fototeka 2004ugarte  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa 
2004ko abenduaren 17tik 2005eko urtarrilaren 9ra

 

TONY D. PÁJARO. Bi argi
2004ko azaroaren 19tik abenduaren 12ra
 
X. ITSASONTZI ERAKUSKETA. Itsasontzi Historia eta Modelismo Taldea. Gipuzkoako Ozeanografi elkartea
2004ko azaroaren 19tik abenduaren 12ra

 

DONOSTIAKO TENIS ERREGE KLUBAREN MENDEURRENEKO ERAKUSKETA 1904-2004
2004ko irailaren 17tik azaroaren 3ra
 
ARGIA BADAGO. Beira erakusketa
2004ko irailaren 17tik azaroaren 3ra
 

XII "DONOSTIA HIRIA" ALTZARIEN DISEINU LEHIAKETA
2004ko irailaren 17tik azaroaren 3ra

 

BERNAT VIDAL. Norabideak
2004ko uztailaren 15etik abuztuaren 1era
 
ENRIQUE VELÁZQUEZ. Osagai kidekoak
2004ko uztailaren 15etik abuztuaren 1era


CATALINA DE ERAUSO ARTE EKARTEAREN SORRERA
2004ko ekainaren 25etik uztailaren 11era
 
ERRETIRODUN ETA PENTSIODUN I. ARTE ETA KULTURAZKO LEHIAKETA
2004ko ekainaren 25etik uztailaren 11era

 

KUTXA AULAK. Ikasleek egindako lanak
2004ko maiatzaren 24tik ekainaren 20era

 

IÑIGO MANTEROLA
2004ko apirilaren 23tik maiatzaren 16ra

 

KLASERA!!!!. Mariaren Lagundia Donostian
2004ko apirilaren 23tik maiatzaren 16ra


IÑIGO MANTEROLA
2004ko apirilaren 23tik maiatzaren 16ra

 

EUSKAL AKUARELISTEN TALDEA. CLII. Talde erakusketa
2004ko martxoaren 26tik apirilaren 18ra

 

MARÍA JOSÉ VIVANCO ZUNZUNEGUI
2004ko martxoaren 5etik 21era

 

ONCE-REN III. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA. Mundua guztiontzat, minusbaliotasunak gainditzea

2004ko martxoaren 5etik 21era


MARISOL USANDEGI. Abastrakzio emozionala
2004ko martxoaren 5etik 21era

 

ROBERTO ALBERDI
2004ko otsailaren 13tik 29ra

 

HILARIO URQUIA
2004ko otsailaren 13tik 29ra

 

ALBERTO PIÑERO. Egoerak
2004ko otsailaren 13tik 29ra

FOTOTEKA KUTXA
GIPUZKOAKO IKASLE OHIAK (1900-1960)
2004ko abenduaren 17tik 2005eko urtarrilaren 9ra

IGNACIO UGARTE 1862-1914
Artista eta bere obra
2004ko urriaren 9tik azaroaren 14era

 
2004estropadak 2004medicus  

ETRAINERU-ESTROPADEN BILAKAERA. 1879-2004
2004ko abuztuaren 10etik irailaren 12ra

AÏSA, R'KIA, PAQUITA

Emakumeak Marokon, itxaropenerako argi bat
2004ko uztailaren 15etik abuztuaren 1era

 
2004oribe 2004bereziartu  

MIGUEL ANGEL ORIBE

Birbulak, mugak eta esparruak

2004ko martxoaren 26tik apirilaren 18ra

JOSUNE BEREZIARTU ETA RICARDO OTEGI

Hatz puntak
2004ko urtarrilaren 16tik otsailaren 8ra

 
     
       

2003

 

AZPIMAGARRIAK     BESTE ERAKUSKETAK
       
2003fototeka 2003ciriza  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa

2003ko abenduaren 13tik 2004ko urtarrilaren 6ra


JEANNE DEVOYON
2003 azaroaren 21eko abenduaren 21era


JOSÉ RAMÓN SALSAMENDI
2003 azaroaren 21eko abenduaren 21era


JUAN ANGEL AZKUE. 98-03
2003ko irailaren 12tik urriaren 5era

 

ENRIQUE ARIAS
2003ko irailaren 12tik urriaren 5era

 

CIRCUS. Artea eta magia
2003ko abuztuaren 4tik irailaren 7ra


VIRIGINIA BOSCH
22003ko ekainaren 27tik uztailaren 27ra


NAHIKARI HOSPITAL JAUREGI. Zuhaitzak
22003ko ekainaren 27tik uztailaren 27ra


KUTXA AULAK. Ikasleek egindako lanak
2003ko maiatzaren 26tik ekainaren 22ra


CATALINA DE ERAUSO ARTE ELKARTEA. Akuarelaren eta portzelanaren apainduraren harmonia. Conchita Lacaren tailerrak
2003ko maiatzaren 1etik 18ra


LITERATURA, ARTE, ARGAZKI ETA ESKULANEN VI. LEHIAKETA
2003ko maiatzaren 1etik 18ra


MEDICUS MUNDI. Elkartasun artistak
2003ko maiatzaren 9tik 19ra

 

CLUB VASCO DE ARTE BONSAI. XVII. Erakusketa monografiko
2003ko maiatzaren 1etik 18ra


USUA GABARAIN ASTORQUI ETA USUA ASTORQUI VELASCO
2003ko apirilaren 11tik 27ra


JOSÉ MIGUEL SOLER ETA JOSÉ MANUEL GARCÍA "JERE"
2003ko apirilaren 11tik 27ra


CÉSAR BOBIS (1943-1996)
2003ko apirilaren 11tik 27ra


MAYI ERRAZKIN
2003ko martxoaren 14tik apirilaren 8ra


LUCIO RUIZ-POVEDA "LUZIANO"
2003ko martxoaren 14tik apirilaren 8ra


GIPUZKOA, XXI. MENDEKO BIDEAK

2003ko otsailaren 10etik martxoaren 9ra


Mª CARMEN AGUADO "AGUADO"

2003ko otsailaren 10etik martxoaren 9ra


OZEANIA ETA EUSKAL AURKITZAILEAK. Espedizio bat ozeano barearen erdian barrena

2003ko otsailaren 10etik martxoaren 9ra


GLORIA SÁEZ TUBÍA
2003ko urtarrilaren 15etik otsailaren 2ra


JUAN JOSÉ GARAY
2003ko urtarrilaren 15etik otsailaren 2ra

KUTXA FOTOTEKA

Atzo eta gaurko ofizio eta lanbideak

2003ko abenduaren 13tik 2004ko urtarrilaren 6ra

CARLOS CIRIZA
2003ko azaroaren 21etik abenduaren 8ra
 
2003patrimonio 2003sarasantos  

BILDUMA IREKIA 2001-2002

Kutxaren Arte-Ondareak egindako azken eskurapenak
200ko urriaren 14tik azaroaren 16ra

SARA SANTOS

Brasil
2003ko irailaren 12tik urriaren 5era

 
2003ochotorena 2003balerdi  

ENRIQUE OCHOTORENA

Makina hondatua
2003 martxoaren 14 apirilaren 6ra

RAMÓN BALERDI

Paradisua
2003ko urtarrilaren 15etik otsailaren 2ra

 
     
       

2002

 

 AZPIMAGARRIAK     BESTE ERAKUSKETAK
     
2002fototeka 2002rogeliogordon  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
2002ko abenduaren 14tik 2003ko urtarrilaren 6ra


MEDICUS MUNDI. Hegoaldeko artisautzaren XIX. erakusketa
2002ko azaroaren 20tik abenduaren 15era

 

XI "DONOSTIA HIRIA" ALTZARIEN DISEINU LEHIAKETA
2002ko azaroaren 8tik 24ra

 

IX. ITSASONTZI ERAKUSKETA. Itsasontzi Historia eta Modelismo Taldea. Gipuzkoako Ozeanografi elkartea

2002ko irailaren 24tik urriaren 20ra


CATALINA DE ERAUSO ARTE ELKARTEA. Catalina de Erauso-ko taldeak
2002ko uztailaren 6tik 28ra


CALCUTA. Begirada zabalik
2002ko uztailaren 6tik 28ra


JOSEMARÍA ESCRIVÁ. Jaiotzaren mendeurrena
2002ko uztailaren 6tik 28ra


KUTXA AULAK. Ikasleek egindako lanak
2002ko ekainaren 1etik 30era


CLUB VASCO DE ARTE BONSAI. XVI Erakusketa monografikoa
2002ko maiatzaren 17tik 27ra


MAURICIO VERGARA
2002ko maiatzaren 7tik 26ra


LUISI VÉLEZ. Proyekzioak
2002ko maiatzaren 7tik 26ra


KRISTIO NIKOLOV. Ikono erakusketa
2002ko apirilaren 19tik maiatzaren 12ra


JOAQUIN UBIRIA AYASTUI
2002ko apirilaren 12tik maiatzaren 1era


Mª JESUS LOPEZ "MAXUS"
2002ko apirilaren 12tik maiatzaren 1era


Mª TERESA PEÑA. Gaiak
2002ko martxoaren 22tik apirilaren 14era

MINIATURAK. Errioxako jazki tradizionakez (Gipuzkoako Errioxako Etxea)
2002ko martxoaren 1etik 17ra


SUSANA ALVES ETA FERNANDO ÁLVAREZ NOGUEIRA
2002ko otsailaren 22tik martxoaren 10era


JULIA BASTERRA. Loreak
2002ko otsailaren 8tik martxoaren 3ra


ONCE-REN II. NAZIOARTEKO ARGAZKI LEHIAKETA. Mundu bat denontzat
2002ko otsailaren 2tik 24ra


Mª TERESA CORTIJO BERTIZ "PACHERE"
2002ko otsailaren 1etik 17ra

 
PUBLIMANIACOS 2001. Sométete al azote de la mejor publicidad. Arista grupo de comunicación
2002ko urtarrilaren 11tik 27ra

FOTOTEKA KUTXA

Gure haurtzaroa
2002ko abenduaren 14tik 2003ko urtarrilaren 6ra

ROGELIO GORDÓN (1860-1938)
2002ko urriaren 20tik abenduaren 8ra
 
2002mendizabal 2002erro  

ANTON MENDIZABAL

Pilotaz eGITASMOA
2002ko abuztuaren 8tik irailaren 15era

FERNANDO ERRO "NANO"

Urdin, hondar eta itsasoarekin mintzo naiz
2002ko martxoaren 15etik apirilaren 7ra

 
2002fototeka2 2002hernandezmendizabal  

FOTOTEKA KUTXA

Udaberrian ezkontzen gara
2002ko martxoaren 15tik apirilaren 7ra

TOMÁS HERNÁNDEZ MENDIZABAL
2002ko urtarrilaren 16tik otsailaren 3ra

 




 
       

2001

 

AZPIMAGARRIAK   BESTE ERAKUSKETAK
       
2001fototeka 2001alejandrino  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
2001eko abenduaren 14tik 2002ko urtarrilaren 6ra


EDURNE MARTÍNEZ MUJICA
2001eko azaroaren 9tik abenduaren 12ra

 

MEDICUS MUNDI. Hegoaldeko artisautzaren XVIII. erakusketa
2001eko azaroaren 1etik 18ra


IÑAKI BILBAO / PAGOARTE OARSOALDEA. Pasaiko badia atzo, gaur eta bihar
2001eko urriaren 5etik 28ra


JUAN RAMÓN ELISBURU
2001eko irailaren 28tik urriaren 10era


RAMÓN ARANZABAL
2001eko irailaren 7tik 30era


CHU LILY. Chu Lilyren konstelazi-ikurrak
2001eko irailaren 1etik 23ra


JOSÉ RAMÓN UNANUE "KASKA"
2001eko uztailaren 6tik 31era


CARMEN URCOLA TELLERIA. Lanbro arteko ametsak
2001eko uztailaren 6tik 22ra

 

DONOSTIA OSPITALA. Donostiako ospitale publikoen 60 urteko historia
2001eko uztailaren 13tik 29ra


ALBERTO SCHOMMER. Schommer-Shangai-Etorkizuna
2001eko ekainaren 18tik uztailaren 8ra


JOSÉ ANTONIO FERRÁN / IÑAKI ÁLVAREZ / IÑIGO ORMAZABAL / JUAN BERROZPE

CATALINA DE ERAUSO ARTE ELKARTEA
2001eko ekainaren 8tik uztailaren 1era


CLUB VASCO DE ARTE BONSAI. XV. Erakusketa monografikoa
D2001eko ekainaren 8tik 10era


GRUPO LA FRONTERA ENTRE EL ARTE Y LA CIENCIA. Las matemáticas y el arte
2001eko ekainaren 8tik uztailaren 1era


KUTXA AULAK. Ikasleek egindako lanak
2001eko maiatzaren 11tik ekainaren 4era


JAVIER URQUIJO. Sintesis
2001eko apirilaren 6tik maiatzaren 6ra


LÍNEA 98 GRABATU TAILERRA
2001eko apirilaren 6tik maiatzaren 6ra


SERGIO ECHEBERRIA. Laurogeita hamarrak laurogeitar baten begietan
2001eko martxoaren 9tik apirilaren 1era

 

METEREOLOGIA DENBORAN ZEHAR
2001eko martxoaren 9tik apirilaren 1era


MIKEL CRISTTI. Domus fragilis
2001eko otsailaren 9tik martxoaren 4ra


DAVID F. BRANDON. Sestantea eta beste zenbait pintura
2001eko otsailaren 9tik martxoaren 4ra


Mª BEGOÑA SEPTIEN "GOGO". Gure lurraldea eta bertako jendea
2001eko urtarrilaren 19tik otsailaren 4era


JOSEBA URRETABIZKAIA. Aralarko aingerua
Del 19 de enero a 4 de febrero de 2001

KUTXA FOTOTEKA

Dendetara nahi?
2001eko abenduaren 14tik 2002ko urtarrilaren 6ra

PEDRO ALEJANDRINO IRURETA (1851-1912)
2001eko azaroaren 23tik abenduaren 9ra

 

2001murua

2001patrimonio

 

TOMÁS MURUA

Hankazgora
2001eko irailaren 7tik 30era

ARTISTA EUSKALDUNAK PLAZARA. 1999-2000

Kutxaren Arte-Ondareak egindako azken eskurapenak
2001eko abuztuaren 4tik 26ra

 
2001fototeka2 2001obeso  

FOTOTEKA KUTXA

Herriaren airma eta literatura
2001eko apirilaren 6tik maiatzaren 6ra

XABIER OBESO
2001eko urtarrilaren 19tik otsailaren 4era
 
     
       
2000

AZPIMAGARRIAK    BESTE ERAKUSKETAK
       
2000fototeka2 2000fototeka  

GIPUZKOAKO BELENZALEEN ELKARTEA. Jaiotzen erakusketa
200ko abenduaren 15etik 2001eko urtarrilaren 7ra


MEDICUS MUNDI. Hegoaldeko artisautzaren XVII. erakusketa
2000ko azaroaren 24tik abenduaren 3ra


DENBORAREN LEKUKOAK. Eusko Lege Biltzarra 20. urteurrena
2000ko azaroaren 24tik abenduaren 3ra

 

X. "DONOSTIA HIRIA" ALTZARIEN DISEINU LEHIAKETA
2000ko urriaren 31tik azaroaren 12ra


Mª JESÚS URGOITI. Barne-bizitza isladatzen duen lana
2000ko urriaren 28tik azaroaren 12ra


1975-2000 GIPUZKOAKO POLIKLINIKA, 25 URTE LANEAN
2000ko urriaren 27tik azaroaren 12ra


GIPUZKOA 2000. Espacio y ciencia (Asociación Filatélica y Numismática guipuzconaa)
2000ko urriaren 13tk 22ra


VIII. ITSASONTZI ERAKUSKETA. Itsasontzi Historia eta Modelismo Taldea. Gipuzkoako Ozeanografi elkartea
2000ko urriaren 6tik 22ra


ANA THIEL. Barne-muinetan murgilduz
2000ko uztailaren 21etik irailaren 3ra


MARICRUZ VASCONES. Maitasunaren kanturik ederrena. Kantiketako kantika
2000ko ekainaren 16tik uztailaren 9ra


MEDICUS MUNDI. Hegoaldeko artisautzaren XVII. erakusketa
2000ko ekainaren 16tik uztailaren 9ra


UNODOCE TALDEA. Panpin-etxeen eta miniaturen erakusketa
2000ko ekainaren 16tik uztailaren 9ra


KUTXA AULAK. Ikasleen lanak
2000ko maiatzaren 24tik ekainaren 8ra


IÑAKI EPELDE. Lohi beltzetako ohian ataka
2000ko maiatzaren 6tik 28ra

 

JOXAN BILBAO MANZISIDOR "BILBO"

2000ko maiatzaren 6tik 28ra


J. ORTIZ DE GUINEA. Erretratua
2000ko apirilaren 7tik maiatzaren 1era


CRISTINA MENDILUZE. Kataluniatik euskadira
2000ko apirilaren 7tik maiatzaren 1era


CLUB VASCO DE ARTE BONSAI. XIV. Erakusketa monografikoa
2000ko martxoaren 31tik apirilaren 2ra

FOTOTEKA KUTXA

Gipuzkoan barrena gurpilka (1900-1950)
200ko abenduaren 15etik 2001eko urtarrilaren 7ra

FOTOKAZETARITZAREN MENDE OSO BAT KUTXAREN FOTOEKA FONDOETAN (1900-1999)
2000ko irailaren 19tik urriaren 1era
 
2000vidrio 2000landa  

HAUSKORTASUN URTUA

Beiragintza artistiko garaikidea
2000ko uztailaren 21etik irailaren 3ra

ERRAMUN LANDA

Iragana dira (1994-2000)
2000ko apirilaren 7tik maiatzaren 1era

 
2000bizkarrondo 2000eskultura  

CARLOS BIZKARRONDO

Bakea eta natura
2000ko apirilaren 7tik maiatzaren 1era

EUSKAL ESKULTURA KUTXAREN BILDUMAN
2000ko otsailaren 11tik martxoaren 19ra
 
     
       

 

2000ko urriaren 28tik azaroaren 12ra